Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського стартувала еколого-краєзнавча експедиція «Рятуємо навколишнє середовище разом!» туристичного клубу «Скіф» НТУУ «КПІ»

За підтримки Дмитра Андрієвського стартувала еколого-краєзнавча експедиція «Рятуємо навколишнє середовище разом!» туристичного клубу «Скіф» НТУУ «КПІ»AKUZ2973«Для мене підтримка культурних і спортивних традицій Київського політехнічного інституту – питання важливе і принципове. Завдяки тому, що протягом багатьох років в університеті постійно проводяться спартакіади, олімпіади, різноманітні конкурси, ігри, змагання, активно працює туристичний клуб – студентське життя стає цікавим і насиченим. Тут молодь має можливість з користю для себе проводити вільний час, а крім того, професійно вдосконалювати свої спортивні навички», –  зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.
AKUZ3034Помічник народного депутата й також випускник «КПІ» Руслан Кисіль розповів, що за роки співпраці Дмитра Андрієвського з університетом на території студмістечка було збудовано декілька спортивних майданчиків, облаштовано спортивні кімнати в гуртожитках, проведено багато заходів і масштабних проектів, які стали широко відомі за межами київської політехніки. Серед них: конкурси «Містер КПІ» і «Королева КПІ», «Богатирські Ігри», «День гумору» та конкурси «КВК», «День першокурсника» та інші, започатковано іменну стипендію Дмитра Андрієвського, яку що семестру отримують 10 кращих студентів «КПІ».
AKUZ2992«Вже сьомий рік наш туристичний клуб «Скіф» проводить еколого-краєзнавчу експедицію, головна мета якої спортивне і духовне виховання сучасної молоді та пропагування здорового способу життя. Протягом 7 днів, наша команда у складі 40 осіб пройде 140 км по річці Південний Буг на спортивних катамаранах. Ми будемо вивчати, як змінюється русло річки, й очищуватимемо її береги від сміття. Наш клуб є неприбутковою громадською організацією й існує за рахунок підтримки небайдужих. Для нас дуже важливо, що у нас є такий друг і партнер як Дмитро Андрієвський. Минулого року, наприклад, він придбав нам спортивне обладнання для гри «Лабіринт». Нині ми отримали можливість відправитись у традиційну експедицію», – розповів Почесний президент туристичного клубу «Скіф» НТУУ «КПІ» Ігор Кучерявий.
AKUZ3061


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online