Головна / Новини / 20 днів ми ліквідовували наслідки весняного водопілля у «Жулянах», – Дмитро Андрієвський

20 днів ми ліквідовували наслідки весняного водопілля у «Жулянах», – Дмитро Андрієвський


AKUZ2746

«Наприкінці квітня, коли більшість киян вже забули про небезпеку повені, на вулиці Ватутіна в мікрорайоні «Жуляни» Солом’янського району мешканці ще продовжували викачувати воду з подвір’я. Протягом двадцяти днів спільно з Київською міською адміністрацією, зокрема з управлінням з організації запобігання надзвичайних ситуацій, ми ліквідовували наслідки весняного водопілля», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.


Депутат подякував усім, хто протягом тривалого періоду цілодобово вартував і допомагав мешканцям «Жулян» долати наслідки надзвичайної ситуації. Для ліквідації підтоплення в мікрорайоні було задіяно 12 одиниць техніки та 60 працівників від управління з організації запобігання надзвичайних ситуацій та цивільного захисту в Солом’янському районі, Головного управління ДСНС України в м. Києві, Головного управління ДСНС України в Луганській області, пожежно-рятувальної служби 20 ДПРЧ Голосіївського району м. Києва, КП ШЕУ, КП УЗН, ВСП «Виробничник», КП «Дирекції з управління та обслуговування житлового фонду», управління з питань надзвичайних ситуацій Солом’янської РДА.

«Дмитро Андрієвський особисто неодноразово приїздив до нас, а його помічники завжди були з нами на зв’язку. Ми знали, що у будь-який час нас почують і не залишать у біді. Дуже важливо було відчувати таку підтримку», – розповіла мешканка «Жулян» Ольга Горбаченко.

У відповіді КМДА на депутатське звернення Дмитра Андрієвського йдеться про те, що, з метою недопущення у подальшому підтоплень території мікрорайону «Жуляни», планується розглянути питання щодо:
- фінансування заходів із добудови мереж системи водопониження та водовідведення;
- відновлення робіт ІІ черги реконструкції прилеглої до мікрорайону «Жуляни» ділянки Кільцевої дороги, якими передбачено заходи водовідведення вздовж вул. Ватутіна;
- прокладання водопровідної труби під Кільцевою дорогою;

- обвалування території мікрорайону Жуляни на межі з полями Києво-Святошинського району.

0007

0008Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online