Головна / Новини / Дії директора школи, який перешкоджав діяльності народного депутата від опозиції, свідчать про те, що на нього тисне керівництво районної адміністрації, – Дмитро Андрієвський

Дії директора школи, який перешкоджав діяльності народного депутата від опозиції, свідчать про те, що на нього тисне керівництво районної адміністрації, – Дмитро Андрієвський


AKUZ2559«Вперше за десять років моєї депутатської діяльності, директор школи не може дозволити народному депутату провести зустріч з батьками учнів та співробітниками школи без дозволу районної адміністрації. Це грубе і відверте порушення Закону України «Про статус народного депутата України», що тягне за собою відповідальність згідно Статті 351 Кримінального кодексу України», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.
AKUZ2438
Політик розповів, що напередодні, на прохання директора СЗШО № 54, повідомив Солом’янську району у місті Києві про наміри провести зустріч з виборцями. Мета зустрічі – передати школі сертифікат на придбані та вже встановлені у класах меблі, а також обговорити нагальні проблеми та потреби учнів і колективу школи.     Починаючи з 2002 року Дмитро Андрієвський постійно надає матеріальну допомогу освітнім закладам Солом‘янського району. Зокрема, СЗШО № 54 вже отримала від депутата меблі на суму 25 000 грн,  на 2013 рік заплановано придбати меблів ще на  23 000 грн.
Foto_3«Дії директора школи, який перешкоджав діяльності народного депутата від опозиції, свідчать про те, що на нього тисне керівництво районної адміністрації. Ми будемо звертатися до відповідних правоохоронних органів і привертати увагу громадськості до таких протизаконних дій керівників будь-яких підприємств, установ, керівників районної адміністрації», – підкреслив  Дмитро Андрієвський.
AKUZ2529Школа, що отримує допомогу від народного депутата Дмитра Андрієвського, не сприяла в організації його зустрічі з виборцями. Тому депутат змушений був просто неба спілкуватися з батьками учнів цієї школи та співробітниками освітнього закладу.

Foto_5Відео:http://intv.ua/news/57373-andryevskiy-pro-pereshkodzhannya-dyalnost-narodnogo-deputata-vdeo.htmlГромадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online