Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів прийом громадян


AKUZ1831

На депутатському прийомі, що відбувся 23 квітня у приміщенні громадської приймальні по вулиці Металістів, 9, народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями Солом’янського району. Депутат надав матеріальну допомогу матері одиначці на лікування двох неповнолітніх дітей з діагнозом ДЦП (лікування заплановано на вересень 2013 року) та сім’ї двох малозабезпечених пенсіонерок (мати - 82 роки, донька - 57 років, інвалід 1-ї групи).

AKUZ1684

«До мене звернулися мешканці будинку №53 по вулиці Донецькій у Солом’янському районі м. Києва з проханням допомогти вирішити проблему ремонту технічного підпілля будинку та перекриття проїзду автомобільного транспорту по дворовому тротуару. Неприпустимо, що враховуючи очевидну загрозу руйнації будинку й небезпеку для мешканців через рух транспорту, районна адміністрація й комунальні служби не реагують на звернення громадян і не вирішують проблему», – зазначив Дмитро Андрієвський.

«Нашому будинку вже понад 50 років, він не має фундаментального підвалу, а лише підпілля з земляною підлогою. Ще у 2005 році невідомі особи повністю вивезли з-під будинку ґрунт, зруйнували поперечні фундаменти, які були опорою для стін будинку. Внаслідок цього, біля будинку утворилися провали ґрунту глибиною до 2-3 метрів. Ми вже восьмий рік намагаємося вирішити цю проблему, але безрезультатно», – поскаржилася депутатові мешканка будинку Нестеренко Валентина Василівна.

AKUZ1650

Депутат повідомив, що на його звернення до КП «Київжитлоспецексплуатація» вже було проведено лабораторне дослідження будинку та складено акт, де зазначається необхідність проведення термінового ремонту по укріпленню тримальних конструкцій будинку у підпіллі та укріплення асфальтового покриття у дворі. Відповідне депутатське звернення вже направлено й стосовно перекриття незаконно організованого руху автомобільного транспорту через двір будинку.

AKUZ1598

Загалом, з 27 березня по 23 квітня до депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надійшло 216 звернень громадян серед них 4 колективних, було направлено 82 депутатських запити та надано 25 юридичних консультацій. 27 громадян депутат прийняв особисто.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online