Головна / Новини / Дмитро Андрієвський разом з мешканцями Солом’янського району облаштовував газони й саджав кущі

Дмитро Андрієвський разом з мешканцями Солом’янського району облаштовував газони й саджав кущіAKUZ1198Напередодні Великої київської толоки, що у столиці традиційно проводиться навесні, мешканці Солом’янського району звернулися до Дмитра Андрієвського  з проханням допомогти у вирішенні проблем з благоустроєм прибудинкових територій і облаштуванням дитячих майданчиків.
AKUZ0685«Нещодавно, разом з мешканцями будинку по вулиці Тупікова, 11 ми оглянули прибудинкову територію, дитячий майданчик, які знаходились у жахливому стані. Спільно з депутатом Київради Максимом Шкуро ми одразу ж долучилися до вирішення проблем благоустрою», – зазначив народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.
AKUZ0927
«У суботу ми завезли на подвір’я землю, облаштували газони, висадили десяток кущів. Щира подяка співробітникам комунально підприємства «Індустріальне», які прибирали біля будинків, пофарбували дитячий майданчик і пригостили всіх працюючих на подвір’ї обідом», – розповів Дмитро Андрієвський.
AKUZ1380«Для нас було дуже приємно те, що Дмитро Андрієвський так швидко відгукнувся на наше прохання, й особисто приїхав допомогти нам прибирати у дворі. Ми пишаємося тим, що у нас є такий депутат і така чудова людина як Дмитро Йосипович», – зазначила мешканка будинку Тупікова, 11  Наталія Чабанюк.
AKUZ1565Дмитро Андрієвський подякував усім, хто витратив власний час і доклав зусиль, щоб зробити свій двір чистішим і кращим. До того ж, спільна робота принесла користь і радість.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online