Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: В державі повинен ефективно діяти один універсальний закон щодо житлової політики, а не шість нескоординованих програм, які виконуються лише на 5 %

Дмитро Андрієвський: В державі повинен ефективно діяти один універсальний закон щодо житлової політики, а не шість нескоординованих програм, які виконуються лише на 5 %


AKUZ8702_1

«Сьогодні в Україні існує шість бюджетних програм житлового будівництва, які повинні були б створити належні житлові умови для наших громадян. Але реалізуються вони приблизно на 5 % від запланованого об’єму. У 2012 році лише 0,7 % українців, що стоять на квартирному обліку, покращили свої житлові умови», – зазначив під час виступу на комітетських слуханнях «Про формування державної житлової політики» народний депутат України, Заступник Голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики» Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що необхідно прийняти один універсальний закон «Про основні засади державної житлової політики» й розробити необхідне законодавче забезпечення для його виконання.

«Ми обов’язково повинні почути громадськість. Вже в травні – пропонуємо організувати проведення круглого столу з питання розгляду внесеного законопроекту і сприяти його прийняттю у сесійній залі парламенту», – наголосив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online