Головна / Новини / Дмитро Андрієвський організував для старшокласників Солом’янського району столиці екскурсії до Верховної Ради України

Дмитро Андрієвський організував для старшокласників Солом’янського району столиці екскурсії до Верховної Ради України


AKUZ6131«Те, що студенти і школярі сьогодні мають можливість вільно отримувати інформацію з будь-яких джерел, можуть потрапити до будівлі парламенту, зустрітися і поспілкуватися з народним депутатом – це безперечно досягнення нашого суспільства і держави», – переконаний народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

AKUZ7062

Для учнів 9,10,11 класів середніх загальноосвітніх шкіл Солом’янського району міста Києва депутат організував екскурсії до Верховної Ради України. Понад 350 учнів з 7 шкіл побували на історичних сходах парламенту, в кулуарах та у сесійній залі, послухали цікаву і пізнавальну лекцію екскурсовода, який розповів про історію діяльності головного законодавчого органу держави, та про саму будівлю, як архітектурну пам’ятку країни.

AKUZ6051

Під час зустрічі з народним депутатом директор школи № 67 Корнієнко Валерій Васильович звернувся до Дмитра Андрієвського з проханням організувати аналогічну екскурсію для учителів.

«Для мене потрапити до Верховної Ради було відкриттям. Захоплюючою й цікавою була лекція. Хоч я й не планую у майбутньому бути парламентарем, але для себе ще раз усвідомив, що законів треба дотримуватись і вкотре відчув гордість за свою країну», – поділився враженнями учень 9-А класу СЗОШ № 54 Сергій Новицький.

AKUZ7069Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online