Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Тупікова і Машинобудівна у Солом’янському районі столиці

Дмитро Андрієвський зустрівся з мешканцями будинків по вулиці Тупікова і Машинобудівна у Солом’янському районі столиці


AKUZ6720

Під час зустрічі з мешканцями Солом’янського району столиці народний депутат Дмитро Андрієвський оглянув дитячий майданчик та прибудинкові території. До депутата звернулись мешканці будинків, що розташовані по вулиці Тупікова, 11 та Машинобудівна 25, 27, з проханням допомогти вирішити проблеми реконструкції дитячого майданчика та благоустрою прибудинкових територій.

AKUZ6718

«Дитячий майданчик поблизу нашого будинку встановили ще 30 років тому, й до теперішнього часу він не ремонтувався. Металеві елементи вже з’їла іржа, пісок не завозиться. Ми змушені водити своїх дітей гратися на майданчик у чужому дворі, а в нашому він перетворився на місце для розпиття пива. Вже неодноразово мешканці нашого будинку звертались до депутатів, зокрема С. Тігіпка, В. Горбаля, але й до сьогодні питання не зрушило з місця», – йдеться у зверненні мешканців будинку по вул. Тупікова, 11.

AKUZ6705

Мешканці також наголосили на необхідності ремонту опорної стінки, яка вже напівзруйнована, та зливової каналізації поблизу будинків.

AKUZ6754

Депутат підкреслив, що одразу ж направить депутатські звернення до відповідних установ, а також найближчим часом сприятиме в організації заходів до традиційного весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану столиці.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online