Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та співробітниками дошкільного навчального закладу № 687 Солом’янського району столиці

Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та співробітниками дошкільного навчального закладу № 687 Солом’янського району столиці


AKUZ6627

«Ще у 2011 році мною було внесено дошкільний навчальний заклад № 687 до «Програми енергозбереження та енергоефективності Солом’янського району м. Києва на 2011-2015 роки». Незважаючи на те, що програма значно недофінансовується, сьогодні в дитячому садочку вже завершуються роботи по встановленню металопластикових вікон», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Під час зустрічі депутат передав дошкільному закладу сертифікат на дитячі меблі. Вже протягом 5-ти років Дмитро Андрієвський допомагає ДНЗ № 687 обладнувати приміщення новими меблями, оснащувати необхідним приладдям спортивну залу.

Представники батьківського колективу звернулись до народного депутата з проханням допомогти вирішити проблеми з благоустроєм території біля садочку та у дворах прилеглих будинків.

AKUZ6495
Голова батьківського колективу ДНЗ № 687 Ірина Голенок, звертаючись до депутата сказала: «Ми щиро вдячні Дмитру Йосиповичу за підтримку і допомогу, яку він постійно надає садочку. Жодне наше звернення не залишилося без його уваги. Ми декілька років чекали на заміну вікон. Тепер нашим дітям буде тепло і затишно».Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online