Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Затоплені «Жуляни» – наслідок бездіяльності влади

Дмитро Андрієвський: Затоплені «Жуляни» – наслідок бездіяльності влади


AKUZ5267

«Затоплені вулиці мікрорайону «Жуляни» в Солом’янському районі м. Києва – це наслідок безвідповідальності влади і її неспроможності захистити киян у надзвичайних ситуаціях», – переконаний народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик повідомив, ще у лютому 2013 року, з метою попередження надзвичайних ситуацій у «Жулянах», він направив депутатське звернення стосовно вжиття заходів щодо утримання трьох ставків р. Нивки у с. Жуляни. Крім того, 02 квітня ним було направлено депутатське звернення «Про вжиття заходів недопущення весняної повені в мікрорайоні «Жуляни» Солом’янського району м. Києва» Голові КМДА Олександру Попову. У зверненні йшлося про необхідність вжити термінових дієвих заходів, щоб не допустити затоплення «Жулян».

У відповіді КМДА від 06 березня було зазначено, що з метою недопущення надзвичайних ситуацій щодо допуску весняної повені у 2013 році КП «Плесо» проводить планові обстеження та розчистку водоперепускних споруд на малих річках, каскадах водойм м. Києва (в тому числі на р. Нивка у с. Жуляни, в районі вулиць Повітрофлотська, Робітнича, Шевченка, 164).

«Щороку навесні ми маємо справу з підтопленням «Жулян». Повінь у цьому мікрорайоні не можна вважати раптовою. До неї потрібно було готуватися заздалегідь, і на це був час. Не було лише волі, бажання і необхідних дій влади. Саме чиновники міської і районної адміністрацій несуть відповідальність за долю тих людей, які неминуче опинилися у воді», – наголосив Дмитро Андрієвський.

Депутат розповів, що до його громадської приймальні почали надходити дзвінки від мешканців «Жулян», які обурюються, що на гарячу лінію КМДА 15-51 не можна додзвонитися, і чекати допомоги немає від кого.
«На теперішній час ми вживаємо всі можливі заходи. По вулиці Ватутіна вже ведуться роботи підрозділами МНС. Ми створили лінію оперативного зв’язку з мешканцями «Жулян» і Солом’янського району тел. 067 218 05 46. І просимо, у разі виникнення надзвичайних ситуацій, або бездіяльності рятувальних служб, повідомляти», – зазначив народний депутат Дмитро Андрієвський.

 

У Солом’янському районі також працює оперативний штаб із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та служб «05».

Начальник управління Ткач Анатолій Григорович: т. 207-09-94; м. 067-466-25-36
Черговий РДА: т. 248-66-66, 249-45-94 ф.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online