Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом дошкільного навчального закладу № 762 «Либідь»

Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом дошкільного навчального закладу № 762 «Либідь»


AKUZ2256

Народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та вихователями одного з дошкільних навчальних закладів Солом’янського району міста Києва.

 «Вже одинадцятий рік ми плідно співпрацюємо з ДНЗ № 762 «Либідь». За цей час нам вдалось виконати значний обсяг ремонтних робіт, збудувати дитячий майданчик, забезпечити садочок меблями. Сьогодні ми обладнали меблями медичний кабінет», - розповів під час зустрічі Дмитро Андрієвський.

Батьки висловили депутатові щиру подяку та звернулися із проханням сприяти у поліпшенні стану дитячих майданчиків поблизу вулиці В. Гетьмана та підземних пішохідних переходів, які знаходяться у жахливому стані. Солом’янці також виявили стурбованість недобудованою школою, яка за обіцянками Київської адміністрації повинна була прийняти першокласників ще у вересні 2009 року.

«Я пригадую, коли будівництво школи по вул. Лебедева-Кумача Київська влада декларувала як «подарунок солом’янцям». Сьогодні ми бачимо наслідки безвідповідальності і безгосподарності місцевих чиновників. На жаль, у бюджеті Києва на 2013 рік знову не передбачили кошти на її добудову. Школа повинна бути збудована, це відповідальність і обов’язок влади. Ми будемо контролювати, щоб вона його виконала», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

Депутат нагадав, що 10 років тому до першого вересня у Києві відкривалось 3-5 нових шкіл. А нинішня влада на 2013 рік у бюджеті столиці передбачила лише будівництво однієї школи на Осокорках.

 

Під час зустрічі Дмитро Андрієвський передав ДНЗ «Либідь» сертифікат на меблі для медичного кабінету.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online