Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян


AKUZ2018

 

Мешканці Солом’янського району столиці, які звернулись до народного депутата України Дмитра Андрієвського, отримали матеріальну допомогу та юридичні консультації.

На черговому депутатському прийомі, що відбувся 27 березня у приміщенні громадської приймальні на вул. Металістів, 9, Дмитро Андрієвський надав матеріальну допомогу двом сім’ям на лікування важкохворих дітей, а також онкохворій жінці.

 

 

AKUZ2056«До мене звернулись мешканці будинку, що розташований по вул. Галана, 2, стосовно проблеми необґрунтованого нарахування боргу за спожиту теплоенергію під час опалювального сезону 2011-2012 рр. У відповідь на звернення була проведена відповідна робота, і сьогодні будинок вже включено до програми соціально-економічного розвитку Києва на 2013 на встановлення загальнобудинкового лічильника на теплоенергію», – повідомив народний депутат.

 Також, спільно з представниками Профкому студентів Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут», депутат обговорив план підтримки спортивних та культурних заходів в університеті.

«Я пам’ятаю, ще коли був студентом, а потім аспірантом, найкращі культурні і спортивні заходи в університеті підтримував Дмитро Андрієвський. Біля гуртожитку, в якому я жив, він збудував спортивний майданчик, а в самих гуртожитках обладнав спортивні кімнати. Мені дуже приємно, що сьогодні, вже через десять років, ми продовжуємо плідну співпрацю і зміцнюємо нашу дружбу», – підкреслив керівник Профкому студентів НТУУ «КПІ» Андрій Гаврушкевич.

Загалом, з початку 2013 року до депутатської приймальні Дмитра Андрієвського надійшло 380 звернень громадян, було направлено 202 депутатських запити та надано 56 юридичних консультацій. 35 громадян депутат прийняв особисто.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online