Головна / Новини / Опозиція висловила недовіру Уряду і вимагає відставки всього складу Кабінету Міністрів, – Дмитро Андрієвський

Опозиція висловила недовіру Уряду і вимагає відставки всього складу Кабінету Міністрів, – Дмитро Андрієвський


AKUZ8003«Опозиція у парламенті зареєструвала проект постанови про резолюцію недовіри Кабінету Міністрів. За ту соціально-економічну ситуацію, яка склалась сьогодні в Україні, Уряд повинен нести відповідальність і піти у відставку», – прокоментував події у Верховній Раді народний депутат України від фракції ВО «Батьківщина» Дмитро Андрієвський.

Політик зазначив, що урядовці кожного дня нагадують про «покращення життя громадян», однак фактичний стан економіки свідчить протилежне. За даними Держстату: – станом на 1 лютого 2013 року розмір невиплачених зарплат збільшився в Україні до понад 1 млрд. гривень.  Уряд заборгував 16 млрд. грн. соціальних виплат дітям війни, чорнобильцям, афганцям. Тільки за два місяці 2013 року кількість безробітних зросла майже на 100 000  осіб. Заборгованість пенсійного фонду сягнула понад 8 мільярдів гривень. 

«Уряд провалив усі задекларовані так звані «реформи». Враховуючи тривалість життя в Україні, через урядову «Пенсійну реформу» більшість людей просто не доживає до встановленого пенсійного віку. А, як наслідок реформування системи охорони здоров’я, в Україні вже закрилось 900 лікарень. Маючи мінімальні потреби у фінансових ресурсах на охорону здоров’я понад 85 млрд. грн., у держбюджеті на 2013 рік передбачено лише 10, 7 млрд. грн. коштів державної підтримки», –  підкреслив народний депутат.

«Ми повинні негайно відправити Уряд у відставку, відмінити «Пенсійну реформу» і не дозволити остаточно провалити євроінтеграційний процес», – наголосив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online