Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: воїни-афганці повинні почуватися захищеними у своїй країні

Дмитро Андрієвський: воїни-афганці повинні почуватися захищеними у своїй країні


AKUZ9701Дмитро Андрієвський взяв участь у слуханнях Верховної Ради України "Про стан дотримання законодавства щодо окремих питань соціального захисту ветеранів війни в Республіці Афганістан та воєнних конфліктів в інших іноземних державах, а також членів їх сімей".

«Воїни-афганці та їх сім’ї повинні почуватися захищеними у своїй країні.  Ми будемо відстоювати права тих, хто воював. Країна має виконувати свої зобов’язання перед воїнами-інтернаціоналістами», – підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Ми внесли відповідні законопроекти, які гарантують повернення воїнам-афганцям соціальних пільг. 2014 рік – запропонували визнати роком воїна-інтернаціоналіста, тим самим нагадати  всім про воїнську відвагу і подвиги тих, хто на вимогу своєї держави воював в Афганістані й інших країнах», – наголосив політик.

«Одним із напрямків вирішення питання забезпечення житлом воїнів-інтернаціоналістів та ветеранів збройних сил повинно стати відведення земель Міністерства оборони України. Зараз розформовуються десятки частин збройних сил. Чому б не відвести частину цих земель під будівництво соціального житла для воїнів-афганців та їх сімей?», –  переконаний народний депутат.

«Турбота про воїнів-інтернаціоналістів - це наш громадянський, людський і моральний обов’язок. Ми наполягатимемо на перегляді бюджету країни за підсумками першого кварталу 2013 року з урахуванням потреб воїнів-інтернаціоналістів і обов’язково вимагатимемо передбачення у бюджеті 2014 року коштів на відновлення пільг», – повідомив Дмитро Андрієвськимй.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online