Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: опозиція у Верховній Раді наполягає на включенні до порядку денного всіх внесених законопроектів

Дмитро Андрієвський: опозиція у Верховній Раді наполягає на включенні до порядку денного всіх внесених законопроектів


AKUZ7788«Починаючи з грудня минулого року депутатами від опозиції було внесено понад 20 найважливіших соціальних та економічних законопроектів. Вони чітко відповідають програмі, з якою ми перемогли на виборах. Сьогодні ми наполягаємо на включенні всіх зареєстрованих опозицією законопроектів до порядку денного сесії Верховної Ради», – наголосив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик підкреслив, що парламент, в першу чергу, повинен розпочати роботу з вирішення актуальних соціальних проблем, зокрема: скасувати пенсійну реформу і ухвалити новий пенсійний закон, запропонований опозицією. Необхідно скасувати варварський закон про медичну реформу,  натомість прийняти закон про державний гарантований рівень медичних послуг та введення державної страхової медицини.

«Парламент повинен негайно скасувати всі депутатські пільги, скоротити витрати на утримання президента, парламенту, уряду і внести відповідні зміни до державного бюджету», – підкреслив народний депутат.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online