Головна / Новини / Мешканці житлового масиву «Відрадний» Солом’янського району зможуть і надалі користуватись ринком «Анела»

Мешканці житлового масиву «Відрадний» Солом’янського району зможуть і надалі користуватись ринком «Анела»


___0001

Понад 500 мешканців Соломянського району звернулися до народного депутата України Дмитра Андрієвського з проханням допомогти зберегти торговельний майданчик, розташований на вул. Героїв Севастополя, 37.

 

З метою вирішення проблеми Дмитро Андрієвський направив депутатські звернення до Київської міської державної адміністрації, Солом’янської районної у місті Києві державної адміністрації.

 

«Адміністрацією направлені листи першому заступнику голови КМДА Мазурчаку О. В., директору Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, державній виконавчій службі Соломянського району м. Києва щодо розгляду питання відтермінування демонтажу тимчасових споруд, розміщених на території ТОВ «Анела» до вирішення питання по суті. Разом з тим, враховуючи вищезазначені обставини, адміністрація пропонує продовжити термін розміщення торговельного майданчика за адресою вул. Г. Севастополя, 37 на період розробки проекту та до передачі земельної ділянки у постійне користування користувачам», – йдеться у відповіді Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації.

___0001

___0002
Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online