Головна / Новини / За підтримки Дмитра Андрієвського та Грігола Катамадзе відбулась прем’єра «Баядерки» за участю зірок світового балету

За підтримки Дмитра Андрієвського та Грігола Катамадзе відбулась прем’єра «Баядерки» за участю зірок світового балету


 

611498062ce5ca6ade686e9840b92d94За підтримки Дмитра Андрієвського та Грігола Катамадзе відбулась прем’єра «Баядерки», де головні партії виконали зірки світового балету: легендарна Ніна Ананіашвілі та художній керівник балетної трупи Національної опери України  Денис Матвієнко.

«Сьогодні мистецтво в Україні потребує особливої підтримки. Наше прагнення бути європейською державою повинно виявлятися і в ставленні до мистецьких та культурних традицій. Важливо, що ті досягнення, які нині демонструє наш театр, свідчать про високий рівень вітчизняного балету», – підкреслив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик розповів, що минулого року, до 20-ти річчя встановлення дипломатичних відносин України і Грузії, спільно з Надзвичайним і Повноважним послом Грузії в Україні Гріголом Катамадзе, вони підтримали приїзд видатної балерини Ніни Ананіашвілі і Тбіліського театру опери та балету ім. Захарія Паліашвілі. Це був перший виступ Ніни на київській сцені.

У своїх висловлюваннях балерина неодноразово наголошувала, що вона була вражена надзвичайно теплим прийомом київської публіки і їй дуже сподобалося виступати разом с українськими артистами. За півтора роки вона вже втретє відвідує Київ.

Березнева прем’єра балету «Баядерка» відбулась напередодні ювілею Ніни Ананіашвілі, яка цього року святкує 50-річчя.

У коментарях журналістам балерина зазначила: «Те, що видатна Наталія Макарова поставила в Україні власну редакцію «Баядерки» – це подія світового масштабу. Я з величезним задоволенням танцювала її версію балету у Нью-Йорку. Для себе я вирішила, що перед тим, як завершу свою танцювальну кар’єру, я все ж таки станцюю «Баядерку»».

Київська прем’єра балету за участю Ніни Ананіашвілі та Дениса Матвієнка мала великий успіх. Глядачі стоячи вітали артистів 20-ти хвилинними оваціями.

Довідка: Балет «Баядерка» на сцені Національної опери України був  поставлений у лютому 2013 року в редакції Наталії Макарової. Декорації та костюми до балету створив відомий художник-постановник В’ячеслав Окунєв.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online