Головна / Новини / Дмитро Андрієвський оприлюднив список помічників-консультантів та звіт про витрачені депутатські кошти

Дмитро Андрієвський оприлюднив список помічників-консультантів та звіт про витрачені депутатські кошти


IMG_2930_1У відповідь на звернення Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» та Всеукраїнського громадського руху «ЧЕСНО» народний депутат України Дмитро Андрієвський оприлюднив інформацію щодо персонального складу його помічників-консультантів, використання депутатських пільг та використання щомісячних виплат на виконання депутатських повноважень.

«Декларуючи наміри скасувати депутатські пільги, починати потрібно з себе. Власним прикладом слід доводити, що ми готові від них відмовитись», – наголосив у відповіді громадським організаціям Дмитро Андрієвський.

Депутат зазначив, що житлове приміщення для проживання (згідно ст. 35 ЗУ «Про статус народного депутата») та, відповідно, одноразову грошову компенсацію витрат для створення належних житлових умов народного депутата після набуття ним повноважень народного депутата УІІ скликання він не отримував.

Звіт про витрачені кошти

За період з грудня 2012 року по лютий 2013 року включно мені було нараховано 86 629 грн., фактично я отримав 78 363 грн., з яких: заробітної плати - 32 312 грн., «депутатських» - 46 051 грн.

З фактично отриманої суми за вказаний період я витратив:

1.  На Соціальну допомогу громадянам - 42191.00 грн.

–      Студенту міжуніверситетського медико-інженерного факультету Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут». Онкозахворювання. На курс хіміотерапії та променевої терапії.

–    Дівчинка 2 роки 10 міс. Хворіє на синдром Веста (форма епілепсії). Захворювання почалось з 4 місяців. Проходила обстеження в Берлінській клініці «Шаріте». Потрібно проходити курс лікування 3-4 рази на рік в Міжнародній клініці відновного лікування (в Трускавці). Після першого курсу реабілітації дитина почала ходити. 

–        Пенсіонерка мікрорайону Жуляни, на лікування чоловіка (онкологія).

–      Жителька Солом'янського району, що потребує складної операції з трансплантології кісного мозку.

–       Жителька мікрорайону Жуляни, на лікування важко хворої дочки, захворювання нирок.

  1. 2. На благодійність - 33660,00 грн.

-       Привітання з Новорічними святами дітей ДНЗ № 211 (Жуляни) – 165 канцелярських наборів.

-       Благодійний внесок до «Союзу інвалідів Чорнобиля».

-       Привітання членів Спілки Афганців Солом’янського району з Днем воїна-інтернаціоналіста.

-      Організація та проведення для дітей Солом’янського району казки-мюзиклу «Попелюшка» у театрі ім. Франка – 800 дітей.

-       Шкільні набори, виготовлення бланків грамот.

  1. 3. На організацію роботи народного депутата - 2600,00 грн.

-       Програмне забезпечення ВР.

Всього на суму 78 451 грн.

Крім цього, я є засновником іменної стипендії для кращих студентів НТУУ «КПІ», у зв’язку з чим у зазначений період перерахував вузу 50 000 грн. для виплати стипендії 10 особам.

Щодо наявності громадської приймальні та її роботи.

Громадська приймальня народного депутата розташована за адресою:

03057, м. Київ, вул. Металістів, буд. № 9. Тел.: 456-59-21, 383-03-41. Прийом громадян проводиться з 09:00 до 18:00 щоденно з понеділка по п'ятницю (прийом громадян та робота зі зверненнями громадян).

Щосереди у громадській приймальні з 16:00 до 18:00 юристами надаються безкоштовні юридичні консультації.

Особистий прийом народного депутата України проводиться в останній тиждень місяця відповідно до календарного плану роботи Верховної Ради України та за наявності громадян, що записалися на особистий прийом.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online