Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та учителями середньої загальноосвітньої школи № 67

Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та учителями середньої загальноосвітньої школи № 67


AKUZ9923

«Капітальний ремонт шкіл та будівництво шкільних спортивних майданчиків повинні здійснюватися за рахунок бюджетних коштів, а не за рахунок батьківських внесків. Ми будемо наполягати, щоб ці питання були включені до програми соціально-економічного розвитку Києва і отримали фінансування», – зазначив на зустрічі з батьківським колективом та співробітниками середньої загальноосвітньої школи № 67 міста Києва народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Під час спілкування з депутатом, батьки висловили свою стурбованість станом самої будівлі школи, яка була зведена ще у 1963 році й до сьогодні не ремонтувалася. Всі ремонті роботи, які проводилися в приміщенні, були здійснені за рахунок батьків та спонсорів.

Батьки також наголошували на поганому стані й дефіциті шкільних парт і стільців, були занепокоєні жахливим станом території навколо школи, зокрема доріг.

На зустрічі Дмитро Андрієвський передав школі сертифікат на комплект меблів. Депутат вже передавав СЗОШ № 67  шкільні меблі у 2007 і 2011 роках.  А також повідомив про те, що найближчим часом почнеться ремонт ділянки дороги (бульвар І. Лепсе), що проходить поблизу школи.
Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online