Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: держава повинна піклуватися про дітей-сиріт та дітей-інвалідів не на папері, а на ділі

Дмитро Андрієвський: держава повинна піклуватися про дітей-сиріт та дітей-інвалідів не на папері, а на ділі


AKUZ9342Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у програмі «Віра Надія Любов» на Першому національному телеканалі. У студії обговорювалися проблеми дітей-сиріт, дітей-інвалідів, які потребують особливої уваги суспільства і захисту держави. Гостя програми, Христина Бакіна, дівчина сирота в інвалідному візку, якій хірурги Київського «Інституту травматології та ортопедії» дали надію на повноцінне життя без візка, звернулася до депутата про допомогу в отриманні соціального житла у Києві. Вже декілька років її тітка оббиває чиновницькі пороги, намагаючись допомогти Христині, та все марно.

«Держава повинна піклуватися про дітей-сиріт та дітей-інвалідів не на папері, а на ділі. Сьогодні нібито ми маємо закони, які захищають таких дітей. Та насправді, через неможливість подолати бюрократичну тяганину й безвідповідальність чиновників, багато з тих, кому життєво необхідна допомога, її не отримують», – наголосив політик.


AKUZ9531Дмитро Андрієвський повідомив, що лише за 2012 рік і перші два місяці 2013 року матеріальну допомогу в його депутатській приймальні отримало 27 сімей: з них п’ятеро, що мають важкохворих дітей. Загалом, за цей період на допомогу дітям було спрямовано понад півмільйона гривень. Це кошти депутатського фонду і його особисті кошти.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online