Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян

Дмитро Андрієвський провів черговий прийом громадян


AKUZ8993Під час депутатського прийому, який відбувся 27 лютого 2013 року у громадській приймальні народного депутата України Дмитра Андрієвського, мешканці Солом’янського району отримали матеріальну допомогу, консультацію юристів та поспілкувалися з депутатом особисто.

«До моєї громадської приймальні щомісяця надходить близько сотні звернень. Лише за лютий 2013 року надійшло 90 звернень, у відповідь на них було направлено 49 депутатських запитів та надано 26 юридичних консультацій. І це не лише мешканці Солом’янського району. Звертаються люди, які часто у відчаї намагаються отримати бодай якусь підтримку і допомогу», – розповів Дмитро Андрієвський.

AKUZ9066Депутат повідомив, що на прийомі надав матеріальну допомогу трьом мешканкам Солом’янського району м. Києва, які потребували високовартісного лікування, вирішував питання щодо переселення мешканців з аварійного будинку по вул. Курській 1/26,  благоустрою прибудинкової території  по вул. Західна,12, а також розглянув звернення громадської організації «Родина», що опікується дітьми з обмеженими можливостями.

«Жодне звернення не залишиться без уваги. Щоденно в моїй громадській приймальні працюють кваліфіковані юристи, помічники, які завжди вислухають, нададуть необхідну інформацію і, при необхідності, запишуть на прийом до депутата», – наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online