Головна / Новини / Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та вихователями школи-дитячого садка «Сяйво»

Дмитро Андрієвський зустрівся з батьківським колективом та вихователями школи-дитячого садка «Сяйво»


AKUZ8729«Всі муніципальні надбавки повинні бути на 100% виплачені освітянам», – зазначив на зустрічі з батьківським колективом, керівництвом та вихователями спеціалізованої школи-дитячого садка 1 ступеня «Сяйво» народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що у затвердженому на 2013 рік бюджеті міста Києва обсяг фінансування освітньої галузі залишився на рівні 2012 року. Тому, всі зобов’язання перед освітянами повинні виконуватися у повному обсязі.

На запитання  батьків щодо переповненості дитячих садків і черг, Дмитро Андрієвський відповів, що програмою соціально-економічного розвитку столиці на 2013 рік передбачено відновлення роботи непрацюючих дошкільних навчальних закладів, вільних групових приміщень у працюючих дошкільних навчальних закладах комунальної форми власності та відселення орендарів з приміщень дитячих садків.

«Враховуючи дефіцит бюджетних коштів і перенасиченість столичних дошкільних закладів, треба максимально ефективно використати існуючий ресурс, і обов’язково повернути дитячим садкам площі, що займають сторонні орендарі», – підкреслив депутат.

Звертаючись до аудиторії політик наголосив: «Спільно з Вами ми сформували чітку програму підтримки закладів освіти Солом’янського району на 2013 рік і будемо її виконувати».

Дмитро Андрієвський передав спеціалізованій школі-дитячому садку 1 ступеня «Сяйво» дитячі меблі для молодшої та середньої групи.

На знак подяки за підтримку і співпрацю колектив спеціалізованої школи-дитячого садка «Сяйво» вручив народному депутату грамоту.

Нагадаємо: у 2012 році з депутатського фонду Дмитра Андрієвського та за рахунок особистих коштів на допомогу дитячим навчальним закладам було спрямовано близько 300 000 гривень.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online