Головна / Новини / Верховна Рада проголосувала «ЗА» підтримку курсу на євроінтеграцію та персональне голосування

Верховна Рада проголосувала «ЗА» підтримку курсу на євроінтеграцію та персональне голосування


AKUZ8443«Прийняті сьогодні Верховною Радою рішення щодо підтримки курсу на євроінтеграцію та зміни до Закону про регламент, які гарантують персональне голосування і відповідальність депутатів, – це перемога опозиції й загалом українського парламентаризму», – зазначив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Політик повідомив, що внесені до Закону про регламент зміни передбачають наступний порядок: у тому випадку, якщо зафіксовано, що якийсь з народних депутатів проголосував за іншого, головуючий зобов'язаний надати право голосу тому народному депутату, який зафіксував неособисте голосування. Головуючий називає прізвище депутата, який відсутній у залі, але картка якого знаходиться в системі голосування. Якщо такого депутата немає, картка вилучається і питання ставиться на переголосування.

«У проголосованій заяві «Про євроінтеграційні прагнення…» зазначається, що Верховна Рада забезпечить виконання рекомендацій щодо підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, викладених у резолюціях Європейського Парламенту та висновках Ради ЄС. Також Верховна Рада повинна активізувати діяльність щодо прийняття законів, спрямованих на адаптацію законодавства України до законодавства Європейського Союзу» – наголосив депутат.

 «Вирішуючи питання стратегічного курсу країни, депутати змогли знайти компроміс. І це надзвичайно важливий крок до розв’язання ситуації, яка склалася в українському парламенті», – переконаний Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online