Головна / Новини / Ще десять студентів НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського

Ще десять студентів НТУУ «КПІ» отримали персональну стипендію Дмитра Андрієвського


AKUZ5673Вчена Рада Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» визначила студентів, які отримуватимуть персональну стипендію Дмитра Андрієвського у другому семестрі 2012/2013 навчального року.

«Талановита, освічена молодь – надія нашого суспільства і держави. Ми повинні її заохочувати і всіляко підтримувати», – зазначив засновник стипендії Дмитро Андрієвський.

Політик розповів, що його стипендіальний проект став одним із багатьох інших проектів, які він вже понад 10 років реалізує в НТУУ «КПІ», інституті, випускником якого є сам.

«Серед першочергових завдань Верховної Ради нового скликання повинно стати прийняття низки законів, які гарантуватимуть студентам стипендію не меншу за прожитковий мінімум, створюватимуть сприятливі умови для працевлаштування і самореалізації», – переконаний народний депутат.

Нагадаємо: персональна стипендія Дмитра Андрієвського присуджується студентам за особливі успіхи в навчанні та науковій роботі. 10 стипендіатів визначаються стипендіальною комісією університету за рейтинговою системою та затверджуються Вченою Радою НТУУ «КПІ». Стипендіати, студенти 3 - 6 курсів, щомісяця впродовж навчального семестру отримують додатково до академічної стипендії 1000 гривень.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online