Головна / Новини / На вимогу Дмитра Андрієвського розпочато демонтаж незаконно встановлених МАФів на території студмістечка НТУУ «КПІ»

На вимогу Дмитра Андрієвського розпочато демонтаж незаконно встановлених МАФів на території студмістечка НТУУ «КПІ»


AKUZ4493На вимогу народного депутата України Дмитра Андрієвського у Солом’янському районі м. Києва, на території студентського містечка Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут», розпочато демонтаж незаконно встановлених МАФів.

«До моєї депутатської приймальні надійшла велика кількість звернень, у яких мешканці Солом’янського району столиці та студенти НТУУ «КПІ» просили допомогти звільнити пішохідні доріжки і перехрестя вузьких вулиць від незаконно встановлених торгових кіосків», – повідомив Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що МАФи, розміщені на тротуарах і перехресті з насиченим пішохідним рухом, створюють небезпеку. Адже, щоб їх обійти, студенти змушені виходити на проїзну частину дороги. Крім того, МАФи заважають здійснювати ремонт колектора і ліквідовувати наслідки аварії у зв’язку з його проривом.

«Поблизу перехрестя розташовано декілька університетських гуртожитків, у яких проживає понад 8 тисяч студентів. На узбіччі дороги з різних сторін, дуже близько до проїзної частини, встановлено близько 20 МАФів, що  робить пішохідну доріжку дуже вузькою і небезпечною», – йдеться у зверненні первинної профспілкової організації студентів НТУУ «КПІ» до народного депутата України Дмитра Андрієвського.

«Мною було направлено декілька депутатських звернень до Солом’янської у м. Києві адміністрації, Київської міської адміністрації, Київського міського голови з вимогою вжити належних заходів щодо демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд (МАФів) у районі студентського містечка та проведення ремонтних робіт колектора. Ми будемо пильно контролювати, щоб ці вимоги були виконані», – зазначив депутат.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online