Головна / Новини / Щоб забезпечити чесні та прозорі вибори у Києві, Верховна Рада повинна внести зміни до законодавства, – Дмитро Андрієвський

Щоб забезпечити чесні та прозорі вибори у Києві, Верховна Рада повинна внести зміни до законодавства, – Дмитро Андрієвський


AKUZ4929Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у круглому столі, на якому розглядалися пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» та Закон «Про місцеве самоврядування в Україні». Обговорення відбувалося в Комітеті Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування.

«Серед основних пропозицій були визначені наступні: зміцнити структуру місцевого самоврядування в Києві, відновити районні у місті Києві ради, розмежувати права та обов’язки міської і районних рад, визначити повноваження Державної у місті Києві адміністрації», – розповів депутат.

Під час обговорення йшлося про необхідність внесення змін до Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів». Зокрема, було запропоновано проводити вибори мера Києва у два тури, вилучити питання відмови в реєстрації та зняття з реєстрації кандидатів у депутати міської ради, а також переглянути умови формування виборчих комісій.

«Одним з найбільш актуальних питань залишається внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування 100 % податку на доходи фізичних осіб до бюджету Києва. Гроші киян повинні працювати на розвиток міста», – наголосив Дмитро Андрієвський.

Політик зазначив, що у травні 2013 року органи місцевого самоврядування міста Києва можуть втратити свою легітимність. Таким чином, призначення виборів Київського міського голови та Київради є вимогою законодавства.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online