Головна / Новини / Сплачені киянами податки повинні залишатися у столиці, – Дмитро Андрієвський

Сплачені киянами податки повинні залишатися у столиці, – Дмитро Андрієвський


AKUZ4653«Прийнятий Київрадою бюджет столиці на 2013 рік – це бюджет виживання, а не бюджет розвитку. Наше завдання – припинити дискримінаційну норму законодавства, згідно якої у киян забирають до державної скарбниці 50 % сплаченого податку з доходів фізичних осіб. А це близько 8 мільярдів гривень», – заявив в ефірі телеканалу «Рада» народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Ми будемо наполягати на прийнятті законопроекту, який вже зареєстрований у Верховній Раді про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до доходу бюджету міста Києва)», – підкреслив політик.

Дмитро Андрієвський зауважив, що в прийнятому бюджеті вже враховано декілька його ініціатив. Зокрема деякі питання розвитку інфраструктури приватного сектору мікрорайону Жуляни і Караваєві дачі у Солом’янському районі столиці.

«Там люди потерпають від відсутності водопроводу і каналізації. Замість асфальтованих доріг - калюжі і багнюка. Ми будемо вимагати і контролювати вирішення цих проблем», – наголосив депутат.

Дмитро Андрієвський зазначив, що у бюджеті Києва основні видатки на освіту, охорону здоров’я,соціальний захист залишилися на рівні минулого року, але житлово-комунальне господарство, будівництво, ремонт автомобільних доріг, розвиток інфраструктури міста – значно недофінансовані.

«За підсумками першого кварталу 2013 року ми обов’язково повинні переглянути державний бюджет і бюджет Києва», – переконаний політик.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online