Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав воїнів-інтернаціоналістів

Дмитро Андрієвський привітав воїнів-інтернаціоналістів


AKUZ4028Напередодні Дня виведення радянських військ з Афганістану та з нагоди Дня  вшанування учасників бойових дій на території інших держав народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь в урочистостях, що проходили в Солом’янському районі столиці. Депутат вручив ветеранам цінні подарунки від Верховної Ради України, грамоти та матеріальну допомогу.

«Важко пояснити і зовсім не можливо виправдати ті людські втрати, які понесла Україна, виконуючи військовий обов’язок на території інших держав. Ще важче зрозуміти ставлення держави, яке вона сьогодні демонструє по відношенню до ветеранів та інвалідів цих бойових дій», – йшлося у промові Дмитра Андрієвського.

Політик зазначив, що у Верховній Раді України вже створено міжфракційне об’єднання депутатів, яке опікуватиметься питаннями підтримки воїнів-інтернаціоналістів.

«Ми будемо виходити з ініціативами, обговорюватимемо їх на парламентських і комітетських слуханнях, будемо відстоювати право ветеранів почуватися захищеними в мирний час у своїй країні», – наголосив депутат.

«Оскільки наступного року  виповнюється  25 річниця виведення  радянських військ з Афганістану, ми запропонуємо визнати 2014 рік – роком воїна-інтернаціоналіста», – підкреслив Дмитро Андрієвський.

На знак поваги і вдячності за багаторічну підтримку і співпрацю Українська Спілка ветеранів Афганістану вручила Дмитру Андрієвському подяку.

Як відомо, Дмитро Андрієвський проходив службу в підрозділах Радянської армії, які розташовувались на території Підмосков’я, Прибалтики, Середньої Азії. Після закінчення навчального підрозділу потрапив до Афганістану, де отримав поранення.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online