Головна / Новини / Головний критерій роботи народного депутата – розроблені законопроекти і вирішені проблеми виборців, – Дмитро Андрієвський

Головний критерій роботи народного депутата – розроблені законопроекти і вирішені проблеми виборців, – Дмитро Андрієвський


IMG_2912Журналісти 5 каналу поцікавились, як народний депутат Дмитро Андрієвський облаштувався на своєму робочому місці. Знімальна група телеканалу відвідала службовий кабінет заступника Голови  Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

«Переконаний, побутові умови, які сьогодні забезпечує держава, цілком задовільні для роботи народного депутата. Особисто в моєму службовому кабінеті  був демонтований кондиціонер і залишена велика діра у стіні, тому довелось ставити новий кондиціонер і фарбувати стіни. На що, згідно закону, отримано відповідний дозвіл», – зазначив у коментарях 5 каналу Дмитро Андрієвський.

Депутат підкреслив, що всі роботи виконувались за його власний рахунок.

«Головний критерій роботи народного депутата – це розроблені та прийняті законопроекти і вирішені проблеми виборців. Приміщення на вул. Інститутській не єдиний мій робочий кабінет. Як депутат мажоритарник, я ще маю громадську приймальню на своєму виборчому окрузі у Солом’янському районі міста Києва, де постійно ведеться робота, і я здійснюю прийом громадян», – запевнив політик.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online