Головна / Новини / Ми будемо наполягати на перегляді бюджету Києва на 2013 рік, – Дмитро Андрієвський

Ми будемо наполягати на перегляді бюджету Києва на 2013 рік, – Дмитро Андрієвський


IMG_2930«Незважаючи на різку критику громадськості і депутатського корпусу, Київрада 8 лютого прийняла бюджет на 2013 рік. Як вже неодноразово наголошувалось, це бюджет значного недофінансування і суттєвих проблем, на які приречено Київ», – прокоментував прийняття міського бюджету народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Майже два місяці тому, 13 грудня 2012 року, я підготував і зареєстрував у Верховній Раді законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до доходу бюджету міста Києва), який поверне Києву 8 млрд. гривень», – зазначив політик.

«Ми будемо відстоювати прийняття цього законопроекту і наполягатимемо на перегляді, за підсумками першого кварталу 2013 року, державного і столичного бюджетів на користь киян», – підкреслив народний депутат.

«Якщо коштів, які цього року забрали у киян до державної скарбниці, не повернути, то без муніципальних надбавок до мізерних зарплат залишаться працівники освіти і медицини, не буде за що будувати метро, модернізувати Бортницьку станцію аерації, ремонтувати дороги, які сьогодні в жахливому стані, та вирішувати велику кількість життєво важливих проблем столиці», – переконаний Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online