Головна / Новини / Законопроект про скасування пенсійної реформи Верховна Рада має розглянути найближчим часом, - Дмитро Андрієвський

Законопроект про скасування пенсійної реформи Верховна Рада має розглянути найближчим часом, - Дмитро Андрієвський


AKUZ6843Проблема українського пенсійного фонду – це так звані «спеціальні» пенсії. Коли при мінімальній пенсії – 900 гривень, колишні чиновники отримують по 100 тисяч. До таких висновків дійшли журналісти білоруського телебачення, аналізуючи результати реформування пенсійної системи в Україні.

http://www.ctv.by/novosti-ukrainy/pensionnaya-reforma-v-ukraine-pri-minimalnoy-pensii-v-900-griven-byvshie-chinovniki

«Пенсійна реформа, за допомогою якої уряд хотів одночасно наблизити Україну до європейських стандартів соцзабезпечення, отримати лояльність МВФ і скоротити величезну діру у 2,5 млрд. євро в бюджеті пенсійного фонду – провалилась», - цитують журналісти висновки експертів.

По коментарі журналісти звернулися до народного депутата від опозиції Дмитра Андрієвського.

«Я впевнений, що найближчим часом законопроект про скасування пенсійної реформи, який подала опозиція, буде розглянуто на сесії Верховної Ради. Сьогодні вже всім – фахівцям, експертам і навіть депутатам від Партії регіонів зрозуміло, що була зроблена помилка. Дефіцит Пенсійного фонду складає десятки мільярдів, соціальне напруження - величезне. Тому найближчим часом ми зробимо все, аби скасувати цю пенсійну реформу», - заявив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online