Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: ми виконаємо зобов’язання скасувати пенсійну реформу

Дмитро Андрієвський: ми виконаємо зобов’язання скасувати пенсійну реформу


AKUZ5056«По всіх зобов’язаннях, які опозиція брала на себе під час виборів, ми зареєстрували відповідні законопроекти», - повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Якщо ми ставили завдання скасувати пенсійну реформу, то вже в грудні депутати від «Батьківщини» зареєстрували законопроект, який повертає 55-річний пенсійний вік для жінок,  знижує до 5 років страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, а також встановлює стаж, що надає право на одержання мінімальної пенсії за віком - 20 років для жінок та 25 років для чоловіків», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Крім того, законопроектом пропонується відновити право на перерахунок пенсії для працюючих пенсіонерів у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

«Скасування того, що регіонали гучно називали «пенсійна реформа» - залишається першочерговим завданням. Адже це псевдо реформування не тільки не зупинило зростання дефіциту пенсійного фонду, а й прискорило його. На минулий рік дефіцит пенсійного фонду закладався в розмірі 9,5 мільярдів гривень, а реально перевищив 27 мільярдів гривень. А на 2013 рік вже планується дефіцит майже в 22 мільярди гривень», - підкреслив Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online