Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: ми будемо боротися з незаконним відключенням від електропостачання об’єднання «Міжозерне»

Дмитро Андрієвський: ми будемо боротися з незаконним відключенням від електропостачання об’єднання «Міжозерне»


AKUZ6921Під час ефіру на радіо «Голос столиці» до народного депутата Дмитра Андрієвського звернулися журналісти з проханням допомогти у вирішенні критичної ситуації, в якій опинилися мешканці об’єднання садівничих кооперативів «Міжозерне».

11 січня Київенерго без попередження відрізало «Міжозерне», яке об’єднує 23 садівничих товариства, від електропостачання. Мешканці 123 будинків, які постійно проживають на території «Міжозерного», залишилися не тільки без світла, а й без можливості обігрівати оселі.

Після звернення журналістів народний депутат Дмитро Андрієвський взяв проблему об’єднання «Міжозерне» під особистий контроль і підключив до її вирішення досвідчених юристів.

«За дорученням Дмитра Андрієвського було проведено зустріч з керівництвом об’єднання «Міжозерне». Були встановлені всі дійсні обставини справи. Після чого Дмитро Андрієвський надіслав депутатське звернення до ПАТ «Київенерго» про надання офіційної інформації щодо причин несанкціонованого відключення без попередження мешканців «Міжозерного» від електропостачання та негайного вжиття заходів щодо його відновлення», - повідомила помічник народного депутата Дмитра Андрієвського, адвокат Олександра Мірошниченко.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online