Головна / Новини / 32 МЕШКАНЦІ СОЛОМ'ЯНКИ ОТРИМАЛИ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ПРИЙМАЛЬНІ ДМИТРА АНДРІЄВСЬКОГО З ПОЧАТКУ 2013 РОКУ

32 МЕШКАНЦІ СОЛОМ'ЯНКИ ОТРИМАЛИ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ПРИЙМАЛЬНІ ДМИТРА АНДРІЄВСЬКОГО З ПОЧАТКУ 2013 РОКУ


AKUZ7056З початку 2013 року в приймальні Дмитра Андрієвського 32 мешканці Солом'янського району отримали безкоштовні юридичні консультації. За фактами звернень Дмитро Андрієвський направив 19 депутатських звернень до органів державного управління, прокуратури та міліції.

«Більшість людей сьогодні абсолютно юридично беззахисні. Адже звернутися по допомогу до високопрофесійних і, що не менш важливо, порядних і відповідальних адвокатів і юрисконсультів може собі дозволити далеко не кожний. Тому роботу юридичної консультації я вважаю одним з пріоритетних напрямків діяльності депутатської приймальні», - заявив Дмитро Андрієвський.

Найчастіше в юридичну консультацію звертаються з питаннями, пов’язаними з діяльністю житлово-комунального господарства, нарахуванням пенсій, приватизацією квартир та гуртожитків, неправомірними діями державних та правоохоронних органів. Кияни отримують допомогу в оформленні документів, скарг до органів державної влади, позовних заяв.

Юридична консультація у приймальні Дмитра Андрієвського працює щосереди.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online