Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: ми категорично проти необґрунтованого підвищення тарифів на послуги ЖКГ

Дмитро Андрієвський: ми категорично проти необґрунтованого підвищення тарифів на послуги ЖКГ


_KUZ1118«Ми категорично проти необґрунтованого підвищення тарифів на послуги ЖКГ. Адже формування тарифів підприємствами-монополістами відбувається абсолютно не прозоро», - заявив народний депутат України від фракції «Батьківщина» Дмитро Андрієвський в ефірі радіо «Голос Києва», коментуючи інформацію про підвищення тарифів ЖКГ.

Нагадаємо, Кабінет міністрів своєю постановою №1206 від 26 грудня 2012 року змінив порядок формування комунальних тарифів. Зміни передбачають закладення в тарифи інвестиційної складової в зношений житлово-комунальний фонд. Раніше підприємства, що надають послуги ЖКГ, вимагали дотацій з бюджету, тепер гроші будуть брати безпосередньо зі споживачів.

Дмитро Андрієвський впевнений, що перш ніж вводити нові складові в тарифи, треба зробити процедуру їх формування прозорою.

«Сьогодні підприємства-монополісти приховують інформацію про те, з яких складових і за якими цінами вони формують тарифи. Тому перше, що необхідно зробити – це змусити їх оприлюднити цю інформацію. Відповідний депутатський запит мною вже підготовлений», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 Крім того, народний депутат ініціюватиме комітетські слухання щодо питання перегляду формування комунальних тарифів.

Нагадаємо, в 2007 році Дмитро Андрієвський в судовому порядку оскаржив і відмінив підвищення тарифів ЖКГ в три з половиною рази в Києві, ініційоване Леонідом Черновецьким.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online