Головна / Новини / Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янки казку-мюзикл “Попелюшка” в театрі ім. Івана Франка

Дмитро Андрієвський подарував дітям Солом’янки казку-мюзикл “Попелюшка” в театрі ім. Івана Франка


1На запрошення народного депутата України Дмитра Андрієвського майже 800 дітей Солом’янського району відвідали театр ім. Івана Франка. Маленькі солом’янці подивилися казку-мюзикл “Попелюшка” у виконанні зіркового акторського складу театру. На виставу в один з найкращих театрів України отримали запрошення вихованці шкіл і дитячих садків, малюки з багатодітних і малозабезпечених родин Солом’янки.

Вітаючи дітей з Новорічними святами, Дмитро Андрієвський побажав, щоб їхні мрії здійснювалися так само, як у героїні мюзикла – Попелюшки, яка завдяки працьовитості перетворилася на справжню принцесу.   

“Ми всі, незалежно від віку, бажаємо, щоб наші мрії здійснювалися. І ми віримо в те, що добро буде винагороджено, а люди, які мають золоті руки і щиру душу, отримають щастя в житті. Я бажаю, щоб Новий рік приніс тільки радість, добро і злагоду у ваші родини”, - побажав Дмитро Андрієвський.

За 10 років, які Дмитро Андрієвський працює в Солом’янському районі, організація новорічних вистав для вихованців учбових закладів, а також дітей з багатодітних та малозабезбечених родин району стал
а вже традицією.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online