Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: депутатські пільги дискредитують народних обранців і мають бути скасовані

Дмитро Андрієвський: депутатські пільги дискредитують народних обранців і мають бути скасовані


_KUZ1118Народний депутат України Дмитро Андрієвський вважає за необхідне терміново скасувати більшість депутатських пільг.

«Під час депутатських прийомів до мене звертаються сотні людей, які не мають грошей на елементарне лікування. В той же час, тільки на утримання 180 депутатів-пенсіонерів щорічно витрачається близько 140 мільйонів гривень. Сотні мільйонів виділяються на матеріальні допомоги, безкоштовне лікування, проживання, транспорт і навіть паркування народних депутатів», - наголосив Дмитро Андрієвський.

«Для порівняння, на санаторно-курортне управління Верховної ради в цьому році передбачено 88 мільйонів гривень, а на санаторно-курортне лікування всіх ветеранів війни та інвалідів - 114 мільйонів гривень», - повідомив Дмитро Андрієвський.

Політик вважає, що на фоні тотального зубожіння народу, існуючі депутатські пільги – це ганьба українського парламентаризму.

«Верховна Рада повинна якнайшвидше скасувати депутатські пільги, які дискредитують саме поняття «народний обранець», - заявив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online