Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав з новорічними святами малюків дитячого садка №211 в Жулянах

Дмитро Андрієвський привітав з новорічними святами малюків дитячого садка №211 в Жулянах


AKUZ8214За підтримки народного депутата Дмитра Андрієвського відсвяткували новорічні свята в дитячому садку №211 в Жулянах. Малюки, батьки і вихователі з нетерпінням чекали і на Діда Мороза, і на зустріч з почесним гостем - Дмитром Андрієвським. Адже за підтримки народного депутата в дошкільному закладі не лише влаштовують святкування, а й вирішують нагальні проблеми. В цьому році завдяки допомозі Дмитра Андрієвського в дитячому садку замінили підлогу в спортивному і актовому залах.

Під час святкування Дмитро Андрієвський передав дітям  новорічні подарунки, а батькам і вихователям розповів про подальші плани роботи в мікрорайоні Жуляни.

“Разом з громадою мікрорайону Жуляни в цьому році ми вирішили багато наболілих питань. Що стосується роботи в наступному році, то в програму соціально-економічного розвитку я вніс пропозиції щодо проектування зливостоку, будівництва твердого дорожнього покриття вулиць та зовнішнього освітлення мікрорайону Жуляни, а також заходів щодо очищення та благоустрою річки Нивка”, - повідомив Дмитро Андрієвський.

В 2012 році за результатами депутатського звернення Дмитра Андрієвського були внесені зміни до розкладу 75-го автобусу: роботу маршруту у вихідні дні продовжено до 19.00.

Також Дмитро Андрієвський cприяв присвоєнню найдавнішій дерев’яній церкві Києва Парафіяльному храму святого великомученика Дмитра Сологунського статусу всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online