Головна / Новини / На передноворічному депутатському прийомі малозабезпечені мешканці Солом'янки отримали від Дмитра Андрієвського матеріальну помогу

На передноворічному депутатському прийомі малозабезпечені мешканці Солом'янки отримали від Дмитра Андрієвського матеріальну помогу


AKUZ7556Напередодні новорічних свят народний депутат Дмитро Андрієвський провів чергову зустріч із малозабезпеченими мешканцями Солом’янського району м. Києва. Пенсіонери та інваліди, які звертались до депутата, отримали матеріальну допомогу.

 

«За останні роки кількість звернень до моєї депутатської приймальні з проханням надати матеріальну допомогу суттєво збільшилася. І це реальний показник того, як змінюється рівень життя малозабезпечених людей, які сьогодні повністю залежать від держави. Тому у Верховній Раді ми маємо докласти максимум зусиль, щоб влада не компенсувала свої помилки за рахунок найменш захищених українців”, - заявив Дмитро Андрієвський.

 

Політик повідомив, що група народних депутатів з фракції ВО «Батьківщина» вже зареєструвала законопроект "Про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг".

 

«Люди не винуваті в тому, що розмір заробітньої плати в Україні падає, а ціни на житлово-комунальні послуги зростають. Тому владна еліта, якщо це дійсно еліта, повинна розробляти дієві механізми подолання кризи і зростання економіки, а не забирати в людей останнє», - наголосив Дмитро Андрієвський.

 

Нагадаємо, з початку роботи Верховної Ради сьомого скликання Дмитро Андрієвський став співавтором чотирьох законопроектів:

"Про запровадження мораторію на примусову реалізацію майна громадян за борги з житлово-комунальних послуг";

«Про внесення змін до змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування податку на доходи фізичних осіб до доходу бюджету міста Києва»;

"Про столицю України - місто-герой Київ" (щодо призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації виключно особи, обраної Київським міським головою);

Про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ»(щодо розподілу повноважень між Київською міською радою та районами в місті радами)».

 

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online