Головна / Новини / Дмитро Андрієвський став заступником голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики

Дмитро Андрієвський став заступником голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики


AKUZ6843Верховна Рада сьогодні затвердила керівництво та склад 29 комітетів і однієї контрольної комісії. За постанову проголосували 339 народних депутатів.

Дмитра Андрієвського обрано заступником голови Комітету з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Цей комітет відає питаннями будівництва та архітектури, планування та забудови територій, земельних відносин, житлово-комунального господарства, регіональної політики та економічного розвитку регіонів.

«До відання комітету входять саме ті питання, з якими впродовж 10 років до мене звертаються виборці. Найбільш болючі – це проблеми житлово-комунального господарства, забудови територій та земельних відносин. Працюючи в комітеті, ми докладемо максимум зусиль, щоб більшість цих питань було вирішено на законодавчому рівні», - заявив після засідання Верховної Ради народний депутат України Дмитро Андрієвський.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online