Головна / Новини / У Верховній раді зареєстровано міжфракційне депутатське об’єднання «Столиця України»

У Верховній раді зареєстровано міжфракційне депутатське об’єднання «Столиця України»


AKUZ5414У Верховній раді зареєстровано міжфракційне депутатське об’єднання «Столиця України». Про це сьогодні офіційно повідомили на засіданні Верховної Ради.

До складу об’єднання увійшли 12 народних депутатів: Володимир Бондаренко, Дмитро Андрієвський, Олександр Бригинець, Олександр Чорноволенко, Сергій Терехін, Віталій Ярема, Леонід Ємець, Андрій Іллєнко, Володимир Яворівський, Володимир Ар’єв, Микола Катеренчук та Олесь Доній.

«Ми об’єдналися для того, щоб захистити інтереси киян і відродити у Києві реальне самоврядування. Тільки за цієї умови київська громада отримає можливість вирішувати долю рідного міста», - повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Сьогодні наше першочергове завдання – повернути киянам кошти, які вилучають з бюджету столиці в держбюджет, а це 8,6 мільярдів гривень. Сьогодні Києву вкрай необхідні ці кошти на фінансування бюджетних установ і надбавки освітянам, медичним і соціальним працівникам, на ремонти будинків і облаштування дитячих майданчиків і на багато інших нагальних потреб», - наголосив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online