Головна / Новини / Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом, на якому соціально незахищені солом’янці отримали матеріальну допомогу

Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом, на якому соціально незахищені солом’янці отримали матеріальну допомогу


AKUZ5225У своїй приймальні, що на Металістів, 9, Дмитро Андрієвський провів депутатський прийом, під час якого соціально незахищені солом’янці отримали матеріальну допомогу.

«Підтримка пенсіонерів та інвалідів, людей, які вже навіть не соціально незахищені, а абсолютно соціально беззахисні - це один з пріоритетів нашої роботи. І ця допомога буде надаватися постійно», - зазначив Дмитро Андрієвський.

«Якщо в листопаді матеріальну допомогу отримали 30 соломянців, то в грудні ми добилися, щоб ще 122 людини відчули таку підтримку. І в наступному році я зроблю все, аби ця цифра збільшувалася», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Але для цього, за словами народного депутата, необхідно змінити державний бюджет, в якому Партія регіонів запланувала вилучити з бюджету Києва половину всіх сплачуваних киянами податків на доходи фізичних осіб.

«На громадських слуханнях я запропонував київській владі не ухвалювати бюджет м. Києва доки в державному бюджеті не змінять драконівські норми щодо столиці. За вашої підтримки ми доб’ємося, щоб киянам повернули їх кошти», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Народний депутат повідомив, що депутати від Києва вже зареєстрували законопроект, який відміняє в бюджетному кодексі норму щодо вилучень до держбюджету 50% податків киян на доходи фізичних осіб.

Під час зустрічі народний депутат подякував солом’янцям за підтримку і наголосив, що для нього не існує розподілу виборців на «своїх і чужих».

«Я захищатиму інтереси всіх киян, незалежно від того, за кого вони голосували», - підкреслив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online