Головна / Новини / Дмитро Андрієвський взяв участь у громадському обговоренні проекту бюджету м. Києва

Дмитро Андрієвський взяв участь у громадському обговоренні проекту бюджету м. Києва


AKUZ4749Проект бюджету на 2013 рік став темою громадського обговорення на зборах профспілкового активу Києва і керівників КМДА.

Учасники зборів наголошували на тому, що закладений дефіцит бюджету Києва унеможливлює навіть мінімальне фінансування життєдіяльності столиці.

«З бюджету Києва планують вилучити у держбюджет половину всіх сплачуваних киянами податків на доходи фізичних осіб. Таким чином вони залишать бюджетні установи столиці без коштів на енергоносії, харчування та медикаменти, а освітян, вчителів і соціальних працівників без муніципальних надбавок», - повідомив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

«Щоб раз і назавжди вирішити це питання ми, народні депутати від Києва, вже зареєстрували законопроект, який відміняє дискримінаційну норму бюджетного кодексу про вилучення з бюджету Києва 50% сплачених киянами податків на доходи фізичних осіб», - повідомив Дмитро Андрієвський.

Крім того, Дмитро Андрієвський вніс пропозицію – ініціювати неприйняття бюджету м. Києва до корегування державного бюджету України.

«Депутати від Києва будуть захищати інтереси киян в залі Верховної Ради усіма можливими засобами. А якщо цього виявиться недостатньо, будемо звертатися за підтримкою до людей», - наголосив Дмитро Андрієвський.

Профспілки вирішили звернутися до Президента України з вимогою накласти вето на Закон України «Про Державний бюджет України на 2013 рік». А в разі підписання Президентом Закону, профспілки вимагатимуть від Кабміну корегування держбюджету.

«Якщо ці вимоги не будуть виконані, профспілки залишають за собою право на загальний страйк», - заявили учасники зборів.

 Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online