Головна / Новини / Дмитро Андрієвський: Ми зареєстрували законопроект, який відміняє дискримінаційну норму про вилучення з бюджету Києва 50% сплачених киянами податків

Дмитро Андрієвський: Ми зареєстрували законопроект, який відміняє дискримінаційну норму про вилучення з бюджету Києва 50% сплачених киянами податків


news_Народні депутати від об’єднаної опозиції «Батьківщина» Дмитро Андрієвський, Андрій Павловський та Олександр Бригинець зареєстрували у Верховній Раді законопроект, який відміняє дискримінаційну норму бюджетного кодексу про вилучення з бюджету Києва 50% сплачених киянами податків на доходи фізичних осіб.

«З кожним роком сума вилучених коштів з бюджету Києва до державного бюджету збільшується. В наступному році регіонали запланували вилучити з бюджету Києва 8,6 мільярдів гривень. Ми маємо чітку позицію, що сплачені киянами податки повинні працювати на розвиток Києва», - заявив народний депутат України Дмитро Андрієвський.

Також група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді два законопроекти про внесення змін до Закону "Про столицю України - місто-герой Київ".

Законопроекти передбачають призначення на посаду голови Київської міської державної адміністрації особи, обраної Київським міським головою та розподіл повноважень між Київською міською радою та районними в місті радами.

«До мене постійно звертаються виборці, які не розуміють, чому Київська міська адміністрація працює не на киян, а скоріше на Адміністрацію Президента. А міський голова взагалі усунений від влади», - розповів один з авторів законопроектів, народний депутат Дмитро Андрієвський.

«Це відбувається тому, що статтею 10-1 Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» створено безпрецедентну ситуацію, коли виконавчий орган міської ради очолює особа, яка не обрана міським головою», - наголосив політик.

«Тому один з наших законопроектів передбачає вилучення з закону цієї абсурдної норми», - заявив Дмитро Андрієвський.

 
Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online