Головна / Новини / 35 МЕШКАНЦІВ СОЛОМ'ЯНКИ ОТРИМАЛИ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ПРИЙМАЛЬНІ ДМИТРА АНДРІЄВСЬКОГО В ПІСЛЯВИБОРЧИЙ ПЕРІОД

35 МЕШКАНЦІВ СОЛОМ'ЯНКИ ОТРИМАЛИ ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ В ПРИЙМАЛЬНІ ДМИТРА АНДРІЄВСЬКОГО В ПІСЛЯВИБОРЧИЙ ПЕРІОД


Щосереди у депутатській приймальні Дмитра Андрієвського, що на Металістів, 9, мешканцям Солом'янського району надаються юридичні консультації.  За місяць, що минув після виборів, юридичні консультації отримали 35 мешканців Солом'янки.

Найчастіше людей турбують питання, пов’язані з діяльністю житлово-комунального господарства, нарахування пенсій, приватизації квартир та гуртожитків, неправомірних дій правоохоронних органів.

У приймальні Дмитра Андрієвського юристи-волонтери допомагають солом'янцям оформити документи, скарги до органів державної влади чи позовні заяви до суду. За півроку роботи юридичної консультації  таку допомогу отримали 149 осіб. Крім того, за фактами звернень Дмитро Андрієвський направив 70 депутатських  звернень до КМДА, РДА, прокуратури та міліції.

«Нажаль, українців довели до того, що більшість просто на має грошей на адвокатів і юрисконсультів, і люди часто опиняються один-на-один зі свавіллям влади. Тому робота безкоштовних юридичних приймалень дуже важлива, і ми будемо цю роботу продовжувати», - заявив Дмитро Андрієвський.Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online