Головна / Новини / Дмитро Андрієвській: Бюджет-2013 для Києва – це мародерство регіоналів у нескореному місті

Дмитро Андрієвській: Бюджет-2013 для Києва – це мародерство регіоналів у нескореному місті


AKUZ8003"Символічно, що саме у цей день, 6 грудня, майже 800 років тому Київ пограбували татаро-монголи. Сьогодні – нескорений Київ своїм бюджетом грабують регіонали. Але навіть у середньовіччі на "законне пограбування" бунтівних міст давалося 3 дні. Регіонали ж хочуть грабувати Київ протягом всього 2013 року", - прокоментував прийняття державного бюджету на наступний рік народний депутат України VII скликання Дмитро Андрієвський.

"У держбюджеті, "протягнутому" сьогодні через агонізуючий парламент, регіонали запланували вилучити з бюджету Києва 8,6 мільярдів гривень. Це половина сплачуваних киянами податків на доходи фізичних осіб! Водночас, із державного бюджету взагалі вилучено рядок на виконання Києвом функцій столиці. Регіонали "забули" передбачити кошти на будівництво метро на Троєщину і Теремки", - заявив Дмитро Андрієвський.

"Справжнім цинічним знущанням над киянами стало те, що регіонали не передбачили в бюджеті кошти для муніципальної допомоги інвалідам і пенсіонерам, а також на надбавки до зарплат освітянам і медикам. Своїм бюджетом вони перекреслили всі досягнення київського самоврядування останніх років", - наголосив політик.

"Якщо їх не зупинити, завтра в місті не буде коштів на регулярні виплати зарплат бюджетникам та забезпечення безперебійної роботи громадського транспорту. Зростатимуть тарифи, оскільки практично на 11 мільярдів скорочено розмір субсидії на відшкодування різниці по тарифах ЖКГ. Ми не повинні цього допустити. Сьогодні наше завдання об’єднатися для того, щоб захистити інтереси киян", – закликав Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online