Головна / Новини / Дмитро Андрієвський вшанував пам'ять свого викладача

Дмитро Андрієвський вшанував пам'ять свого викладача


IMG_0447Народний депутат України Дмитро Андрієвський взяв участь у відкритті меморіальної дошки та учбової аудиторії імені видатного українського вченого, академіка Академії наук України, Заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора, директора Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут» Артура Веніаміновича Праховника.

«Артур Веніамінович був викладачем і деканом факультету гірничої електромеханіки і автоматики «КПІ» ще коли я там навчався. Для мене велика честь бути одним з його учнів. Він був надзвичайно талановитою людиною, завжди випромінював впевненість і оптимізм, міг знайти підхід до кожного з учнів», – згадує Дмитро Андрієвський.

Саме Артур Праховник став засновником і першим директором правонаступника гірничого факультету – Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут». Протягом 20-ти років А. В. Праховник очолював інститут.

«Відкриття учбової аудиторії, та меморіальної дошки – це лише перші кроки, зроблені для вшанування пам’яті видатного вченого і прекрасної людини», – наголосив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online