Головна / Новини / З нагоди Міжнародного дня інвалідів Дмитро Андрієвський зустрівся з воїнами афганцями

З нагоди Міжнародного дня інвалідів Дмитро Андрієвський зустрівся з воїнами афганцями


AKUZ1928У спілці ветеранів Афганістану Солом’янського району м. Києва народний депутат України Дмитро Андрієвський зустрівся з воїнами-інтернаціоналістами. Урочиста зустріч відбулася з нагоди Міжнародного дня інвалідів. Понад 80 ветеранів отримали привітання і подарунки від депутата.

«На вашу долю випали важкі випробування. Але ви були й залишаєтесь зразком непохитного духу, мужності і оптимізму», – йшлося у привітанні.

«Вже 10 років майже вся світова спільнота відзначає день інвалідів. Цей день існує не лише для того, щоб загострити увагу суспільства на проблемах людей з обмеженими можливостями, а й для того, щоб кожен з нас замислився над життєвими цінностями, мораллю, яка панує у суспільстві», – зазначив Дмитро Андрієвський.

Депутат наголосив на необхідності вдосконалення державної політики, спрямованої на соціальний захист інвалідів та їх сімей.

«Сьогодні в Україні майже три мільйони людей з обмеженими можливостями. Переконаний, нашій країні потрібні дієві та ефективні соціальні програми. На жаль, у бюджеті 2013 року, який влада «протягнула» через парламент вже минулого скликання, суттєвих змін на краще не передбачається. Але ми будемо відстоювати права інвалідів на гідні умови життя, щоб вони відчували захист і підтримку держави», – підкреслив політик.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online