Головна / Новини / Бюджет на 2013 рік повинен ухвалювати вже новий парламент, - Дмитро Андрієвський

Бюджет на 2013 рік повинен ухвалювати вже новий парламент, - Дмитро Андрієвський


_KUZ1118«Прийняття бюджету на 2013 рік парламентом, який за декілька днів складе свої повноваження, і тимчасово виконуючим обов’язки Урядом є неприпустимим», – заявив народний депутат України Дмитро Андрієвський.    

Політик наголосив, що відповідальність за економічний розвиток країни та виконання соціальних програм у 2013 році лежить на парламенті нового скликання.

«Кожна з політичних сил чи мажоритарних депутатів, які перемогли на виборах у жовтні 2012 року, йшли у парламент з конкретними програмами і завданнями. Прийняття бюджету старим парламентом означає позбавлення новообраних депутатів можливості впливати на формування стратегії розвитку держави у наступному році», – зазначив депутат.    

«Помстою влади киянам за недовіру на виборах є абсолютно дискримінаційна норма – відрахування 50 % сплачених мешканцями столиці податків у держбюджет. Цього року сума надходжень з податку на доходи фізичних осіб за період січень-жовтень склала 8 млрд. 524 млн. грн. Така норма не застосовується для жодного з муніципальних бюджетів країни. Переконаний, сплачені киянами податки повинні працювати на них. І таку можливість треба передбачити вже у бюджеті 2013 року», – підкреслив Дмитро Андрієвський.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online