Головна / Новини / Дмитро Андрієвський привітав Міжуніверситетський медико-інженерний факультет НТУУ «КПІ» з 10-ти річним ювілеєм

Дмитро Андрієвський привітав Міжуніверситетський медико-інженерний факультет НТУУ «КПІ» з 10-ти річним ювілеєм


akuz1569Дмитро Андрієвський став почесним гостем на святкуванні 10-річчя Міжуніверситетського медико-інженерного факультету Національного технічного університету України «Київський Політехнічний Інститут».

«10 років – це водночас і багато і мало. Минув найскладніший період – становлення факультету. Приємно, що ми теж долучаємося до формування його традицій, сприяємо появі нових перспектив розвитку факультету», – йшлося у привітанні Дмитра Андрієвського.

Політик підкреслив, що ювілей факультету співпав з 10-річчям його депутатської діяльності. І подякував студентському і викладацькому колективам за те, що весь цей час вони йшли пліч-о-пліч, висловлюючи підтримку і довіру.

Дмитро Андрієвський наголосив, що для нього, як депутата Верховної Ради України, першочерговими кроками стануть розгляд проекту закону про вищу освіту та підвищення студентської стипендії, яка повинна бути не меншою за прожитковий мінімум.

«Як випускник Київського політехнічного інституту, я гарантую, що іменна стипендія Дмитра Андрієвського в університеті, як і раніше, продовжуватиме виплачуватися. Ми й надалі будемо підтримувати студентські культурні й наукові ініціативи і не залишатимемо у біді тих, кому вкрай необхідна допомога», – зазначив депутат.


Громадська приймальня:
м. Київ, Металістів, 9
(044) 383-03-41
www.andrievsky.kiev.ua

Приймальня online